Home › Gdzie kupić płyty gumowe

Gdzie kupić płyty gumowe

Wszelkiego rodzaju wyroby z gumy to towary, które stanowią fundament wytwórczy w firmie Paprota. Jest to producent wyrobów gumowych wszelakich typów. O ich formacie i wysokiej klasie świadczy doświadczenie firmy, działającej od 1992 r.

Głównym odbiorcą towarów wykonanych z gumy są ubojnie i rzeźnie – tam wysyłane są specjalne bicze do myjek poubojowych oraz łapy do szczeciniarek.

W produkty tej firmy zaopatrują się także twórcy maszyn nowoczesnych technologicznie oraz zakładów zajmujących się motoryzacją, które dążą do posiadania produktów najlepszej jakości i z gwarancją wykorzystywania. ZDJECIE3 Ponadto przedsiębiorstwo Paprota to także producent uszczelek gumowych, służących do ochraniania poszczególnych elementów urządzeń przed przedostawaniem się w ich wnętrza substancji ciekłych, lotnych i do utrzymywania w ich wnętrzu ciepła. Wytwórca ma dojście do mieszanekz gumy różnego rodzaju, więc ma możliwość utworzenia mnóstwa gatunków produktów, uwzględniając przede wszystkim wymagania klienta.

Jak najbardziej możliwe jest utworzenie takiego rodzaju produktu, który będzie odpowiadał zamówieniom realizowanym stosownie do indywidualnych projektów zamawiających.

Jako producent mat gumowych ma do zaproponowania poniższe ich rodzaje: • METRO – do instalowania na podłodze np. w pojazdach lub magazynach; • wykładziny ryflowane – przeciw ślizganiu się, do umieszczania w obiektach handlowych, przemysłowych, ale też na płaszczyznach transportowych w samochodach ciężarowych; • maty gładkie – do użytkowania na płaszczyznach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe , które odprowadzają wodę.

W propozycjach są także płytyz gumy: SBR (podkładowe, do wykorzystania w dowolnym punkcie), NBR (płyta odporna na oleje rożnego rodzaju oraz na starzenie cieplne), CR (odporne na wpływ czynników atmosferycznych oraz kwasów), EPDM (odporne na wpływ bodźców klimatycznych, niszczenie cieplne i kwasy nieorganiczne), LBM (wykorzystywane w kontakcie z żywnością). Przedsiębiorstwo Paprota zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty elementów wykonanych z gumy. Klasa jest gwarantowana przez przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem..


<< Poprzedni
Następny >>