Home › Nowe inwestycje na południu Pragi

Nowe inwestycje na południu Pragi

Dogodna lokalizacja mieszkania jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Teraz jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość pól zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której często mówiło się w zły sposób.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne. Teraz świeże mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają też niskie ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. Ponadto jest tutaj bardzo dużofirm usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..