Home › Wczasy nad stawem w Sielpi Wielkiej - celnym wyborem

Wczasy nad stawem w Sielpi Wielkiej - celnym wyborem

Zakończenie okresu zimowego to najlepszy moment na zdecydowanie się nad formą spędzenia sierpniowego urlopu. Wciąż rosnąca grupa turystów nauczona własnym doświadczeniem i trudnościami z wyborem stosownej do potrzeb bazy noclegowej bezpośrednio przed wyjazdem na długo oczekiwany urlop już dziś rezerwuje miejsca z myślą o letnim wypoczynku. Podczas wyboru miejsca wczasów trzeba obowiązkowo zastanowić się nad wyruszeniem do Sielpi. Zlokalizowany w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to idealna baza wypadowa dla osób preferujących miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego zgiełku, zapewniających szansę bezpośredniego obcowania z naturą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, które emitują zapach pachnącej żywicy, dookoła Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający układowi oddechowemu zarówno najmłodszych dzieci jak i seniorów.
Sielpia nie licząc walorów natury wypoczynkowej oferuje swoim gościom rozbudowaną bazę domków wczasowych. Wśród polecanej oferty warto zastanowić się nad wynajmem zlokalizowanychw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków wypoczynkowych.

Dzięki przemyślanemu wyposażeniu każdy turysta może czynnie i w milej atmosferze spędzić urlop nawet podczas deszczowych dni.

Bardzo dużą zaletą urlopu spędzanego nad Zalewem jest bliska lokalizacja wielu atrakcji województwa świętokrzyskiego. W czasie wakacyjnego pobytu nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zaplanować wycieczkę między innymi do Jaskini Raj czy Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Na osoby , które cenią aktywną wypoczynku czekają świetnie oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez zachwycające zakątki całej okolicy..
<< Poprzedni
Następny >>